Затримано заступника начальника одного з управлінь Міністерства оборони України під час передачі документів про зняття військовозобов’язаного з військового обліку для безперешкодного виїзду за кордон. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

​»За даними слідства, полковник домовився із громадянином України призовного віку про оформлення за грошові кошти документів про зняття з військового обліку для того, щоб останній не підпадав під призов за мобілізацією та мав можливість безперешкодного виїзду за кордон в період дії воєнного стану», — йдеться в повідомленні.

​Вартість своїх послуг посадовець оцінив у $9 тис. ​Його затримали після передачі документів та одержання коштів.

​Під час обшуків, проведених за місцем проживання чиновника, вилучено документи та військові квитки третіх осіб, виписки з медичних карт, аркуші з печатками військових частин РФ, зброю та грошові кошти. ​Наразі затриманому повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

​Також вживаються заходи для встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину, у тому числі серед працівників районного центру комплектації та соціальної підтримки.

«Аргумент»