влась карикат==

Запорізька міська рада за 2022 рік витратила з місцевого бюджету близько 19 мільйонів гривень на надання автотранспортних послуг структурним підрозділам та виконкому. Це найбільша витрачена сума за останні 3 роки.

Стало відомо, що мерія Запоріжжя витратила 18,7 мільйонів гривень на надання автотранспортних послуг місцевим чиновникам. Про це повідомила депутат міськради від фракції «Слуга народу» Регіна Харченко. На своїй сторінці в соцмережах вона опублікувала фото документу. Судячи з даних документа гроші виділялися запорізькій комунальній установі «Автогоспцентр».

При цьому, варто зазначити, що у 2022 році міська рада витратила на автопослуги для чиновників найбільше за останні три роки. «Близько 19 млн _ якщо точно 18 729 806, 84 грн. На поіздочкі для місцевих чиновників протягом 2022 року…Треба привчати людей до ходьби. Треба про здоров’я піклуватися. І водночас гроші громади берегти», — написала в своїй соцмережі Регіна Харченко. Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Источник: https://zabor.zp.ua