Запорожье 18 марта ресторан.jpg=

У ніч на 18 березня російські окупанти вдарили по одному з найкращих та найзатишніших житлових комплексів Запоріжжя. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв в Telegram.

«Цієї ночі російські недолюди вдарили по одному з найкращих та найзатишніших житлових комплексів міста, в якому мирно спали сім’ї з маленькими дітьми. Одним ударом ракети рашисти безжально і безглуздо звели нанівець те, що запоріжці так довго і так дбайливо створювали для комфортного та зручного життя», — зазначив чиновник.

За його даними, супротивники майже повністю зруйнували розташований біля комплексу чудовий ресторан, а вибуховою хвилею у 9-ти будинках наразі вибито 240 вікон та 7 дверей. Приблизна площа пошкодженого скління — 650 квадратних метрів. У чотирьох будинках частково пошкоджено покрівлю.

Запорожье 18 марта ресторан

За словами Куртєва, з самого ранку на місці «прильоту» працюють всі відповідні служби. «Фахівці «Запоріжремсервісу» та міської аварійно-рятувальної служби вже закрили частину вікон плитами OSB…», — зазначив секретар міськради.

2

Рано вранці 18 березня Запорізька обласна військова адміністрація повідомила, що вночі ворог бив по Запоріжжю ракетами С-300. За її даними, супротивник поцілив у територію житлового комплексу.

У ЗОВА зазначали, що ворожі ракети влучили в один із об’єктів житлового комплексу. Відомості щодо постраждалих унаслідок «прильотів» уточнювалися.

Фото з місця прильоту оприлюднив у Telegram секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

Метки: войнаЗапорожьеОБСТРЕЛракеты С-300