Ректор Київського національного університету культури та мистецтв Михайло Поплавський опинився у центрі гучного скандалу. У Мережі з’явилося відео з дня відкритих дверей у виші, на якому артист спілкувався з абітурієнтами. 

Під час заходу розмова зайшла про кейтерінг за кулісами і одна з дівчат в залі жартома поцікавилася у ректора, чи пригостять їх варениками сьогодні. На запитання дівчини Поплавський з насмішкою відповів: «Подивися на себе, ще вареники тобі».

Така відповідь Михайла Михайловича викликала неабияке обурення серед присутніх у залі. Мовчати учні не стали та поставили ректору провокаційне запитання щодо неповажливих звернень Поплавського до студенток та спілкування з ними на «ти».

«Як ви можете називати свій університет найсучаснішим, якщо його ректор називає своїх студенток «тьолками» та «малими»?», — поцікавився хлопець в залі.

Спочатку артист почав заперечувати подібні висловлювання зі своїх вуст, однак, коли дівчата у залі почали казати про наявні докази, вирішив виправдатися.

«Це ж провокація! Мене немає за що критикувати взагалі. Я чистий піарник. Якщо скандалу немає, я його придумаю. Ми зараз не говоримо, повага чи не повага. Я буду звертатися на «ти». Я до студентів на «ви» не звертаюсь», — сказав зі сцени Поплавський.

У соціальних мережах студенти КНУКіМ також вирішили поділитися підтвердженням своїх слів, щодо зневажливого ставлення ректора до дівчат-студенток. На одному з роликів Поплавський каже, що в виші навчається 80% «тьолок».