У Запоріжжі померла людина, яка сильно постраждала внаслідок російського ракетного удару 22 березня. Ще 25 потерпілих — перебувають у лікарнях. Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

З-поміж госпіталізованих 3 людини мають тяжкі поранення, 19 — середні, 3 — легкі (серед них двоє дітей).

Як писала “Новинарня, російські війська вдень 22 березня обстріляли Запоріжжя, влучивши у дві дев’ятиповерхівки, також під ударом був острів Хортиця. В обласній адміністрації заявили, що біля постраждалих будинків немає військових цілей.

ДОПОВНЕНО

Станом на 16.00 22 березня кількість людей, що постраждали через ракетний удар по двом дев’ятиповерховим будинкам зросла до 33 осіб. Про це повідомив голова ЗОВА Юрій Малашко в коментарі для 061. За його словами, всього вдень Запоріжжя атакували 6 ракет.

«На зараз в нас 33 постраждалих. Одна людина загинула. Всього госпіталізовано 28 осіб. Троє дітей віком 5,7 та 9 років зараз знаходяться в лікарні з легкими пораненнями. З тяжкими пораненнями в нас троє дорослих людей. Є інформація, що в квартирі куди саме було влучання, можуть бути люди. Попередньо, літня пара», — сказав Юрій Малашко.