Сумская--

Колишня депутатка Верховної Ради Ірина Фаріон в інтерв’ю Еммі Антонюк цинічно висловилася про Маріуполь та його мешканців. Екс-нардепка заявила, що все, що відбувається в місті, — це «кармічність» і наслідок поведінки маріупольців. Подібні висловлювання обурили Ольгу Сумську, акторка вважає, що ці слова не можна залишати поза увагою.

«Мене до глибини душі зачепили ці страшні слова пані Фаріон про маріупольців. Просто до сліз, — пише народна артистка в Instagram. — Це трагедія всесвітнього масштабу! Назвати цей жах кармою маріупольців, які по дорозі загубили розум. Я маю багато друзів, знайомих з того краю, які шанують мову, знають історію і культуру своєї країни набагато глибше за пані Фаріон…Так в чому їхня карма?».

«Сказати ці ганебні слова — зплюндрувати пам’ять сотен тисяч невинно загиблих громадян України, нещасних людей, знецінити, зганьбити масштаб тих страшних подій, — впевнена Сумська. — За ці слова людина має відповідати…Не можна просто ось так ляпати казна що…Ми зараз маємо всі об’єднатися навколо постраждалих людей,а не дискредитувати країну такими недолугими висловлюваннями».