Хроніки та Коментарі

Інтернет-портал

«Тарифна політика у сфері ЖКХ – пріоритет роботи обласної влади», сообщает Запорожская ОГА.

Posted by operkor на 2 Червня, 2011

 

«Формування виваженої тарифної політики на житлово-комунальні послуги в області є одним з основних пріоритетів у роботі облдержадміністрації. На сьогодні рівень собівартості  послуг з утримання будинків і прибудинкових територій, а також  послуг з теплопостачання в області нижчий за середньоукраїнські показники. Перевищує середньоукраїнський показник тільки  вартість води і водовідведення. За словами заступника голови ОДА Лариси Мефьодової (на фото)  понад 60% споживачів – це жителі обласного центру, де послуги з водопостачання та водовідведення надає КП «Водоканал»

Підприємство на сьогодні обслуговує кредит ЄБРР, термін дії якого закінчується в 2014 році, і питома вага витрат на обслуговування кредитної лінії становить 8% у структурі тарифу.

– Сьогодні проводиться переоснащення водоканалів енергозберігаючим обладнанням. Також плануємо будівництво локальних когенераційних станцій, що використовують в якості палива мулові відкладення водоканалів. За дорученням голови облдержадміністрації Бориса Петров  проходить передача об’єктів і цілісних майнових комплексів підприємств водопостачання на баланс

КП «Облводоканал». На сьогоднішній день завершено процес передачі об’єктів водопостачання смт. Степногірськ, м. Василівка, м. Дніпрорудне, що дозволило знизити тарифи на 10-15%, а в Куйбишевському районі – з 9 грн. до 4, 48 грн. / м.куб. Завершується передача підприємства водопостачання м. Токмак. І ми далі будемо вести цю роботу, – заявила Л.Мефьодова.

Крім того, у найближчі 4 роки в рамках діючих програм з  реалізації енергозберігаючих заходів в області буде залучено понад 500 мільйонів гривень. При цьому середньорічна економія від їх реалізації складе 91 млн. грн, що дозволить стримувати зростання тарифів при постійному і значному підвищенні ціни на природний газ.

Управління у справах преси та інформації

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

 
%d блогерам подобається це: