Хроники и Комментарии

Власть, расследования, сатира, фото

РЕЗОНАНСНЫЕ ДЕЛА прокуратуры Запорожской области: взрыв в Свято-Покровском храме, обвинение экс-главы парламента Крыма, ДТП прокурора, взятка сельского головы села Владимировское

Posted by operkor на 28 ноября, 2011

 

За словами начальника відділу прокуратури Запорізької області Євгена Просвєтова, в провадженні судів Запорізької області перебуває на розгляді ряд резонансних кримінальних справ. Наприклад, у Жовтневому райсуді м. Запоріжжя —  справа за обвинуваченням Харитонова А.В., Дьоміна С.С. та Федорченка Є.В. у вчинені вибуху у Свято-Покровському храмі  та загибелі мешканки міста. На цей час у справі допитано більше 40 свідків.

У тому ж суді перебуває справа, по якій  вже закінчене судове слідство, за обвинуваченням дев’яти осіб у знищенні малої архітектурної споруди — бюсту Сталіна. По справі відбулися судові дебати, винесення вироку планується на 12 грудня.

Комунарським районним судом міста розглядається справа за обвинуваченням екс-голови Верховної Ради АР Крим у вчиненні ряду злочинів, пов’язаних із незаконною передачею земель. Обвинувачення підтримується групою працівників прокуратур АР Крим та Запорізької області.  Підсудний утримується під вартою. На даний час у справі допитано більше 40 свідків.

У Хортицькому районному суді міста розглядається справа за обвинуваченням Рудя Д.І. у скоєнні ДТП, внаслідок якого загинуло три жінки. Після зміни запобіжного заходу з тримання під вартою на заставу підсудний Рудь Д.І. не ухиляється від явки до суду. Наразі у справі проведена повторна комісійна автотехнічна експертиза.

Протягом  10 місяців  судами області  розглянуто 33 кримінальні справи стосовно 36 осіб про злочини, пов’язані з корупцією, з них 19 справ, пов’язані з хабарництвом.

Як приклад, органом досудового слідства направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням Володимирівського сільського голови, яка за попередньою змовою з інженером-землевпорядником сільради  за узгоджування документації та рішень про виділення земельних ділянок отримали хабарі у сумі відповідно 23 тис. доларів США та 25 тис. доларів США.

Вироком Запорізького райсуду вони засуджені до 5 років 6 місяців та 5 років позбавлення волі відповідно, з позбавленням права займати певні посади та виплатою штрафу», повідомляє  прес-служба прокуратури Запорізької області

 

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

 
%d такие блоггеры, как: