продавщиц


Вранці припинився дощ і ми з дружиною побігли скупитися, бо вчора теж цілий день лляв дощ, вітер гнув дерева в усі боки, виходити не можна було і тому, користуючись тим, що природа затихла на якийсь час, пробіглися по магазинам у нас на Бородінському мікрорайоні Запоріжжя. Коли вже поверталися додому, згадали, що забули купити хліба,
забігли в якійсь приватний магазин, що торгує питвом і їдлом. Дружина купила буханку смачного хліба, дала продавщиці гроші, серед яких були дрібні гроші, копійка, дві копійки, п’ять копійок.

      Продавщиця схопила їх і викинула усі у відкрите вікно на вулицю. Побачивши моє здивування, вона пояснила свої дії:

— Вони вже нічого не варті, тому ми їх викидаємо.

— Цього ж не можна робити! – простогнав я у відповідь.

Але продавщиця продовжувала і далі смачно їсти якийсь пиріжок, не звертаючи на мене ніякої уваги.

      Гонтарєва, Смолій, Гройсман, Парубій та Порошенко!  Великі ви наші бізнесмени! З вас фінансисти, як з гівна куля!

      Ще у середині ХІХ століття була записана народна мудрість: «Як стали хазяйнувать, так де та й копійка набралась!  Зараз і  почав скуповувать землю».

      А ви довели економіку до того, що копійки у вас викидають у вікно на вулицю.  Тому так і живемо! Бо нема господаря на нашій землі, щоб складав копійку до копійки і росло багатство у всіх, хто працює.

      А у вас виходить, що ви багатієте а інші жевріють, бо з вас економісти, як з мене балерина! І не ховайтеся за різними науковими званнями, бо ціна усім вам – гріш у базарний день!

Віталій Шевченко, історик, письменник

     Опубликованоhttp://ukrvedomosti.com.ua