ПОКАЗИ забійника худоби у Токмацькому  районному суді  Запорізької області уродженця села Богородське Московської області Російської Федерації, росіянина, громадянина України: — Останні три роки  проживав в с. Новогорівка Токмацького району, до карантину працював на бойні.

До нападу на жінку в парку Токмака   три дні зловживав спиртними напоями у знайомої по вул. 8 травня м. Токмак. Потім зрозумів, що життя з нею не буде і вирішив повернутися до с. Новогорівка. В парку зранку  знаходився, щоб когось пограбувати, взяти гроші на проїзд до с. Новогорівка та купити спиртні напої, бо  було дуже погано через похмілля.  Був одягнутий в бежевий костюм. Побачивши жінку, швидко підійшов до неї ззаду, схопив лівою рукою за ліву руку, правою за тулуб, сказав «Мовчи, бо заріжу!».

Жінка була одягнута в рожеві джинси і білу футболку. В неї на плечі висіла сумка, в задньому кармані брюк був мобільний телефон. Тримаючи її за руку,  повів її до зруйнованої будівлі, хотів там з нею поговорити, щоб вона дала йому гроші. Вів її туди, щоб вона не кричала, щоб його не побачили. За гроші  відразу не питав, бо боявся, що вона буде кричати.

Ножа в нього не було. Він лише поклав руку до карману свого піджака, щоб вона подумала, що там ніж і злякалася. Провів її декілька метрів до зруйнованої будівлі,  вона висмикнула руку і побігла. Взяв свою сумку з речами, пішов до центру міста, зустрів знайомого на автомобілі, з яким поїхав в с. Новогорівка. Телефон і сумку жінки  не брав, хоча була можливість. Не зміг би продати телефон, мене б знайшли. Сумку  мав можливість забрати, але не взяв.

Думав, що у жінки могли бути гроші у сумці, або в передніх карманах джинсів. Телефон і окуляри у неї випали, коли вона бігла. Ніж, який знайшли в мене вдома, слідчий змусив  визнати під погрозами. Насправді цей ніж брала з собою на роботу його співмешканка.

Про життя. З 17 років  зловживає спиртними напоями, проходив лікування алкогольної залежності. Зловживає спиртним переважно через самотність, коли живе один. З трьох років втратив батьків, виховувався в інтернаті, відбував покарання за вбивство, крадіжки, зґвалтування. Не погоджується з тим, що погрожував ножем.

ВИРОК

Призначити покарання 7 років позбавлення волі. Початок строку відбування покарання рахувати з 15.01.2021 року

Парк Токмака. Фото з сайту ФОТОПЛАНЕТА