война Хортица
ХОРТИЦЯ ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ

У Запорізькій обласній військовій адміністрації порахували кількість ворожих «прильотів» по обласному центру за час війни. 

Перша ворожа ракета вдарила по Запоріжжю 26 лютого. Тоді, близько 23:00 до Служби 101 надійшло повідомлення про те, що через ракетний удар сталася пожежа на одному з об‘єктів в Комунарському районі. 

28 лютого ворог намагався поцілити по аеропорту, але українські військові відбили атаку. 

16 березня рашисти обстріляли дитячий ботанічний сад та залізничний вокзал «Запоріжжя-2». Тоді одна людина зазнала травм. 

18 березня росіяни вдарили по Запоріжжю із «Смерча», поціливши у військовий полігон, завод та прилеглий кар’єр у передмісті Запоріжжя. В той день загинуло 9 людей, ще 17 отримали поранення. 

16 квітня українські військові збили дві ракети. Уламки впали у житловий квартал, постраждала жінка. 

21 квітня ворог двічі вдарив по місту: одна ракета прилетіла в районі моста Преображенського, друга — біля санаторію-профілакторію. В прокуратурі повідомили про 8 постраждалих. 

26 квітня російські військові запустили по Запоріжжю три ракети, одна розірвалась в повітря, а дві — влучили у підприємство, вбивши одну людину — електрика. 

28 квітня ворог поцілив в житлові будинки, троє людей постраждали, пошкоджено кілька будинків, зокрема — будинок вчительки. 

12 травня ворог повторно вдарив по Хортиці. Ракета прилетіла у заповідну частину острова. Виникла пожежа, що охопила 500 метрів квадратних. Постраждалих немає. 

https://www.061.ua/